ענקית הטכנולוגיה בונה תכונות מבוקשות ל- iOS 14, iPadOS 14 ו- MacOS Big Sur שקושרות את המכשירים יחד, ומעניקות לאנשים פחות סיבות לנסות אפשרויות מתחרות.

 

תעשיית הטכנולוגיה מתייחסת לא פעם למערכת האקולוגית של מכשירים של אפל כאל "גן מוקף חומה", עולם טכנולוגי אידילי בו כל אחד מהמכשירים של החברה עובדים יחד מכיוון שאפל שולטת בפרטים מורכבים של אופן עבודתם. בעוד כמה חודשים הקיר הזה יעלה מעט יותר.

 

מתישהו בסתיו, ענקית הטכנולוגיה תשחרר את ה- iOS 14, iPadOS 14 ו- MacOS Big Sur, התוכנה המפעילה את מחשבי האייפונים, ה- iPad והמחשבים שלה בהתאמה. החברה הוסיפה תכנות חדשות לתוכנה, אשר יהיו בחינם לבעלי מכשירים קיימים, שתציע גם נוחות וגם משיכה גדולה עוד יותר בכדי להכניס אותך לעומק שבעולם של אפל.

 

הפיצ'ר "כניסה עם אפל", שהוצג לפני שנה, יתחבר יותר לאפליקציות בכדי לאפשר לך ליצור חשבונות, להירשם לאפליקציות חדשות ולהיכנס לאפליקציות קיימות באמצעות מזהה Apple שלך. לאפלס יש גם תכונה של מפתחות רכב וירטואליים היוצרת מפתח דיגיטלי לפתיחת נעילת הרכב ולהפעלה באמצעות הטלפון שלך בלבד. ואם תרצו, תוכלו לשתף את מפתחות הרכב האלה עם חברים דרך שירות iMessage המוצפן של אפל.

 

אם כבר מדברים על הודעות, לאפליקציה הזו יש גם תכונות חדשות, מה שהופך צ'אטים קבוצתיים למושכים יותר על ידי הצעת שיחות מושחזות כמו בפייסבוק ובסלאק, כמו גם היכולת לתפוס את תשומת ליבו של מישהו על ידי כתיבת שמו.

 

מנכ"ל אפל, טים קוק, אמר היום (שני) במהלך התייחסות מרכזית לחיים בכנס המפתחים העולמי של החברה שלו, או בקיצור WWDC. "לא הפסקנו לחדש, לעשות את העבודה שתעשיר את חייהם של אנשים לשנים הבאות."

 

המאמצים של אפל להדק את הקשרים בין שירותיה אינם דבר חדש, אולם ההודעות שהפרסמה היום (ב ') מביאות את יכולת ההפעלה הזו לרמה שמשתמשים לא חוו בעבר. המאמצים של אפל לשלוט בחוויה במכשירים שלה סייעו לה לבנות תוכנה נחשבת להפעלת מכשירים פופולריים כמו מחשבי מק, אייפונים, אייפד ו- Apple Watches. אבל יותר ויותר, אתה צריך להיכנס לכל המכשירים של אפל, או להסתכן בהחמצת רבים מהיתרונות העיקריים.

 

במקביל, ממשלות ברחבי העולם מטילים ספק באופנים שבהם החברה מפעילה את הכוח, ובכך עלולה להפסיק יריבים. האיחוד האירופי פתח שתי חקירות כיצד מתייחסת אפל למפתחים חיצוניים. אפל גם לא הפכה את הטכנולוגיה הפופולרית למפתח, כמו שירות הצ'אט המוצפן iMessage, לזמינה לטלפונים המופעלים על ידי תוכנת אנדרואיד של גוגל.

 

אפל עשויה להקהות את הבדיקה הזו מעט על ידי פתיחה בשקט של שני אלמנטים מרכזיים בתוכנת iOS שלה. החל מהסתיו הקרוב, החברה תאפשר לכם לשנות את דוא"ל ברירת המחדל ואת הדפדפן באייפון שלך. אפל מעולם לא ציינה את היכולת במהלך ההערה המרכזית, עם זאת, כשהגילוי בא באחת ממצגות המצגת. במקום זאת, אפל התמקדה בכל הפיצ'רים החדשים שיהיו לטלפונים שלה.

 

"אפל תמיד רצתה לבנות את העולם הזה שאנשים רוצים לחיות בו," אמר בוב אודונל, אנליסט כעת במחקר טכניליזה. מה שלא ברור הוא אם התכונות האחרונות של אפל מספיקות בכדי לשכנע אנשים להתחייב רק לאפל.

 

עוד מוצרי טכנולוגיה ניתן למצוא באתר https://www.jemix.co.il/

 

כתיבת תגובה