בין אם הייתם מנעולן מקצועי כבר שבוע או עשור, עליכם לדעת על חטיפת מנעולים ועל הדרכים השונות בהן תוכלו למנוע את התרחשותם בבתים עליהם עבדתם. כך תוכלו להעניק ללקוחות שלכם את השקט הנפשי שהם צריכים, להתקין את המנעולים שאתם יודעים שיספקו ביטחון הולם לביתם.

 

בקורסי ההדרכה שלנו בנושא מנעולן, תוכלו ללמוד כל מה שצריך לדעת על הצמדת מנעולים, דלתות uPVC ופגמים בעיצוב של מנעולים מסוימים. במאמר של היום, אנו נדון בקצרה מהי חטיפת נעילה, הצעדים שתוכלו לנקוט כדי למנוע את התרחשותם עם לקוחותיכם וכיצד קורסי ההדרכה שלנו יכולים לעזור.

 

מה זה נעילת המנעול?

סביר להניח שיש לך בן משפחה, חבר, או אפילו עמית שנפל קורבן לפריצה הקלה והמדהימה הזו. הצמדת נעילה היא אחת משלל טכניקות שונות בהן עבריין ישתמש בכדי לקבל גישה לרכוש שלך. לרוע המזל, זו אחת הטכניקות הנפוצות ביותר.

 

זה בעיקר מכיוון שעם מנעולים מסוימים בדלתות, קל יחסית לעשות זאת. חטיפת מנעול כרוכה בחיתוך מנעול הצילינדר לשניים – זה בשם. כוח ברוט וכוח הצמד את מנעול הצילינדר לשניים, ומאפשר לפורץ להסיר את הכיסוי החיצוני ולחשוף את מנגנון הנעילה.

 

משם הם יכולים להתמודד עם שאר המנעול ולעקוף לחלוטין את ביטחונו. לא נדרשת שום מיומנות מיוחדת וגם אין צורך במומחים מיוחדים: מברג או פטיש יבצעו את העבודה בסדר גמור.

 

נשמע די מפחיד, לא? ובכן, כדי להחמיר את המצב, המנעול הפגיע ביותר לנשירת מנעולים הוא צילינדר האירו (כולל צילינדרים בודדים וגם כפול), שנמצא על דלתות קדמיות רבות uPVC, ואפילו על דלתות רכב.

 

על ידי העיצוב, צילינדר המנעול של יורו חלש מאוד. הסברנו בעבר כיצד תוכלו לקדם את היתרונות של מנעולי צילינדר בטוחים עם הצמדה על פני מנעולים רגילים. אבל היום, אנו הולכים להסביר כמה דרכים שונות שתוכלו להבטיח שללקוחות שלכם יהיו בטוחים מפני חטיפת מנעולים.

 

כיצד אוכל למנוע את זה מההתרחשות ללקוחותיי?

אלה הצעדים השונים שעליך לנקוט כדי להבטיח שהמנעול שאתה מתאים מתאים למטרה.

 

בדוק את המנעול הקיים

לפני שתתחיל להזמין אביזרים בטוחים להצמד, התבונן במנעול שכבר הותקן. אתה מחפש כמה דברים כאן.

 

קודם כל, האם המנעול הותקן כראוי? לא צריך להיות יותר מ- 3 מ"מ מהמנעול הבולט מהדלת. אם יותר מ -3 מ"מ נחשפים והצילינדר מבצבץ מהדלת, זה מקל על הפורץ להצמד ולתפעל אותו.

 

אם המנעול עם זאת מותקן כראוי, נסה לברר את דירוג המנעול. תקני מנעולי צילינדר מוכרים בתקן TS007 ובתקן היהלומים המוצלח Secure Diamond (SS312). מנעולי צילינדר אירו דורגים על בסיס 3 כוכבים, תלוי בביטחון שהם מספקים בהתאם לתקנים אלה.

 

האם למנעול הצילינדר הקיים יש דירוג של 3 כוכבים תחת אחד מהתקנים האלה? אתה אמור להיות מסוגל לראות 3 כוכבים וסימון עפיפון על המנעול. אם הדירוג שלה הוא פחות משלושה כוכבים, יש להסיר אותו ולהחליף אותו.

 

סטנדרט מתאים לדיאמונד תופס את הדרך הנכונה

כך שאם יש להסיר את המנעול הקיים, וודא שאתה מתקין אחד שיעיל כנגד חטיפת מנעול.

 

אתה יכול לעשות זאת על ידי התקנת מנעול עם דירוג 3 כוכבים ב- TS007 או SS312. מנעולים אלה מסומנים לעתים קרובות מנעולים "בטוחים להצמד", והוכח שהם מפסיקים פורצים מנסים לחטוף נעילה במסלוליהם.

 

תצטרך לוודא שאתה מתקין מנעול בגודל הנכון, מכיוון שיש כמה גדלים שונים של דלתות ומנעולים.

 

לבסוף, התקן את המנעול כך שרק כמות הצילינדר המתאימה בולטת מהדלת. זה אמור להיות קטן ככל האפשר, ובכל זאת לאפשר הפעלת מנגנון הנעילה באמצעות מפתח.